Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.

Wybierz temat odpowiadający Twojemu zapytaniu i dowiedz się więcej

Teledok to serwis umożliwiający otrzymanie e-recepty na potrzebny lek, e-zaświadczenia lekarskiego oraz e-skierowania na badania. E-konsultacje możesz rozpocząć w każdej chwili- opiera się na formularzu medycznym, który po wysłaniu trafia do lekarza, który w ciągu około godziny przesyła e-receptę, e-zaświadczenie i/lub e-skierowanie.
Teledok.pl dba o poufność danych medycznych i osobowych. Informacje dotyczące stanu zdrowia naszych pacjentów nie przesyłamy za pośrednictwem wiadomości e-mail. Korespondencja pomiędzy pacjentem a lekarzem dotycząca przeprowadzonych konsultacji, odbywa się w najbezpieczniejszy sposób, a spółka nigdy nikomu nie udostępnia Twoich danych w celach marketingowych. Wykorzystujemy je tylko do realizacji naszych usług.
Tak. Konsultacja medyczna odbywa sie wyłacznie za pośrednictwem wykwalifikowanych lekarzy z polskim prawem wykonywania zawodu. Możliwość przeprowadzania badań lekarskich za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub systemów łączności oraz wystawiania recept po takim badaniu została wprowadzona do prawa polskiego (art. 42 ust.1 i ust.2 ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty). Jednocześnie w grudniu 2015 Sejm znowelizował ustawę o zawodach lekarza i dentysty. Z dniem 1 marca 2018 roku opublikowano ustawę o zmianie niektórych ustaw w związku z wprowadzeniem e-recepty. W efekcie świadczenie usług telemedycznych i wystawianie elektronicznych recept, zaświadczeń i skierowań w Polsce jest dopuszczalne.
Nasi lekarze mogą przedłużyć dowolną receptę, jednak nie odnawiamy recept leków z grupy opioidów (narkotyczne) i hormony wzrostu.

Nie znalazłeś odpowiedzi, wypełnij formularz a my się z Tobą skontaktujemy.